Wpisz informacje, które znasz

zamknij

Oprawa:
MIĘKKA

Wydawca:
WYDAWNICTWO HELION S.A.

ISBN:
9788328344860

59,00 PLN
Wysyłamy w 5 dni

Opis produktu

Projekty związane z tworzeniem oprogramowania bardzo się ró:żnią od innych, bardziej tradycyjnych przedsięwzięć. Jeśli nie weźmiesz tego pod uwagę i uznasz, że podejście konwencjonalne wystarczy, ryzykujesz, że Twó:j projekt programistyczny stanie się źró:dłem frustracji i pasmem niepowodzeń. Efektem źle zbudowanego planu będzie niedotrzymywanie terminó:w, niedoszacowany koszt czy słaba jakość produktu. Projekt programistyczny wymaga takiej metodyki planowania, aby częste zmiany i wysoki stopień niepewności nie obró:ciły wniwecz wysiłku zespołu. Dlatego właśnie należy zastosować Agile.

Ta książka jest wyczerpującym przewodnikiem po planowaniu projektó:w programistycznych. Znajdziesz tu dokładne omó:wienie filozofii metodyk zwinnych i dowiesz się, w jaki sposó:b je zastosować, aby w efekcie otrzymać dobry plan. Poszczegó:lne zagadnienia zostały zaprezentowane czytelnie i dokładnie, a przy tym zilustrowane za pomocą rzeczywistych przykładó:w i studió:w przypadkó:w. Dzięki opisanym w książce technikom łatwo zachowasz zwinność od początku do końca projektu. Jeśli Twó:j zespó:ł stosuje któ:rąś z licznych metod Agile, to książka ta stanie się nieocenionym źró:dłem wiedzy, niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem, liderem, czy szeregowym programistą.

Dzięki tej książce dowiesz się:

  • co sprawia, że plan jest dobry, i czym jest zwinne podejście do planowania
  • w jaki sposó:b wykonywać oceny rozmiaru i czasu trwania projektu
  • jak ustalać priorytety właściwości funkcjonalnych produktu
  • dlaczego warto modelować finansowy zwrot funkcjonalności produktu
  • w jaki sposó:b tworzyć harmonogramy dla projektu
  • jak monitorować postępy realizacji przyjętego planu

Agile w planowaniu oznacza sukces projektu!


Mike Cohn jest jednym z twó:rcó:w metody Scrum. Pierwszy raz zastosował ją w praktyce w 1995 r. i od tej pory jest gorącym zwolennikiem Agile. Cohn ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w programowaniu i w zarządzaniu projektami. Był dyrektorem technicznym w wielu firmach - począwszy od startupó:w, a skończywszy na firmach z listy Fortune 40. Jest członkiem założycielem stowarzyszenia Agile Alliance. Pisze książki, publikuje artykuły w magazynach branżowych i regularnie wygłasza referaty na konferencjach.

Dodaj recenzję

Zaloguj sie, aby móc dodać swoją recenzję.

Kategorie

Newsletter

Tytułów w bazie:

1 060 031

Ostatnia aktualizacja:

20-11-2019

Kontakt

mail: prus@prus24.pl

telefon: (22) 826-18-35

Copyright © 2001-2019 Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Home   /   Informacje   /   Kontakt
Projekt i realizacja:
MDA.pl