Wpisz informacje, które znasz

zamknij

Oprawa:
MIĘKKA

Wydawca:
WYDAWNICTWO HELION S.A.

ISBN:
9788328342026

99,00 PLN
Wysyłamy w 5 dni

Opis produktu

Startup na start! Jak zdobyć finansowe wsparcie dla swojej firmy

Startupy powstają dzięki nowatorskim pomysłom, energii i zaangażowaniu. Do sukcesu potrzebują jeszcze mniejszych lub większych pieniędzy. Niestety, pozyskanie źró:dła finansowania stanowi duże wyzwanie. Inwestowanie w startupy wiąże się ze sporym ryzykiem i bez zapoznania się z konkretnymi analizami żaden podmiot nie podejmie decyzji o wyłożeniu potrzebnej kwoty. Z kolei początkujący przedsiębiorcy nie zdają sobie z tego sprawy i szukają finansowania w niewłaściwy sposó:b, nie rozumiejąc myślenia inwestoró:w i bankó:w.

Niniejsza książka jest szczegó:łowym przewodnikiem, dzięki któ:remu pozyskasz środki finansowe niezbędne do uruchomienia startupu. Opisano tu trudny proces budowania porozumienia i przygotowywania się do prezentacji projektó:w inwestorom. Są także porady dotyczące tego, co powinni robić przedsiębiorcy, aby opracować projekt startupu i zminimalizować związane z nim ryzyko na tyle, żeby stał się atrakcyjny dla profesjonalnych inwestoró:w. Wyjaśniono tu podstawowe wady i zalety pozyskiwania środkó:w z ró:żnych źró:deł, włączając w to rodzinę i znajomych, a także czym są akceleratory i inkubatory biznesu, jak działają aniołowie biznesu i kiedy rozważyć pozyskanie funduszu typu venture capital. Bardzo cennym elementem książki jest wyczerpujące omó:wienie zasad tworzenia materiałó:w informacyjnych dla inwestoró:w.

W tej książce między innymi:

  • zasady poszukiwania inwestoró:w
  • najskuteczniejsze metody ubiegania się o finansowanie
  • pozyskiwanie finansowania od bankó:w, aniołó:w biznesu i ze środkó:w publicznych
  • przygotowywanie materiałó:w informacyjnych dla inwestoró:w
  • mało znane strategie zdobywania finansowania

Masz pomysł na biznes? Sprawdź, jak go sfinansować!


Nicolaj Hojer Nielsen jest seryjnym przedsiębiorcą i aniołem biznesu. Od 1999 roku zakłada startupy. Koncentruje się na firmach z branży IT. Nielsen ma doświadczenie w pozyskiwaniu środkó:w z wszelkich możliwych źró:deł - od przyjació:ł i rodziny, aniołó:w biznesu, funduszy typu venture capital, a także ze środkó:w publicznych. Osobiście przetestował tysiące ró:żnych możliwości inwestycyjnych i zna ten proces zaró:wno od strony przedsiębiorcy, jak i inwestora. Nielsen angażuje się w pomoc innym startupom. Prowadzi też wykłady z zakresu przedsiębiorczości w Copenhagen Business School.

Dodaj recenzję

Zaloguj sie, aby móc dodać swoją recenzję.

Kategorie

Newsletter

Tytułów w bazie:

1 059 011

Ostatnia aktualizacja:

05-12-2019

Kontakt

mail: prus@prus24.pl

telefon: (22) 826-18-35

Copyright © 2001-2019 Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Home   /   Informacje   /   Kontakt
Projekt i realizacja:
MDA.pl