Wpisz informacje, które znasz

zamknij

OSOBISTY DZIENNIK BIEGACZA. DOPASUJ PLAN TRENINGOWY I CIESZ SIĘ POSTĘPAMI!

Oprawa:
MIĘKKA

Wydawca:
WYDAWNICTWO HELION S.A.

Data premiery:
2018-03-13

ISBN:
9788328338296

29,90 PLN
Wysyłamy w 5 dni

Opis produktu

Osobisty dziennik biegacza. Dopasuj plan treningowy i ciesz się postępami!

Bieganie jest sportem idealnym. Nie wymaga kosztownego sprzętu ani wypraw do ośrodka sportowego. Biegania nie trzeba się uczyć miesiącami. Biegać można samotnie, z przyjació:łką lub w grupie. Niezależnie od celu treningowego bieg poprawia samopoczucie, zwiększa odporność i daje dużą satysfakcję. Nawet sport idealny wymaga jednak przemyślanego podejścia. To, że nie musisz zatrudniać trenera, nie oznacza, że możesz bezkarnie zrezygnować z planu treningowego. Jego brak grozi wyczerpaniem, niepotrzebnym bó:lem czy kontuzją &mdash: a to odbiera radość płynącą z biegu.

Dzięki tej książce przygotujesz swó:j własny, dostosowany do swoich potrzeb program treningu. Znajdziesz tu praktyczny dziennik biegowy, zawierający mnó:stwo pożytecznych wskazó:wek i tabel, któ:re po uzupełnieniu posłużą Ci jako znakomite źró:dło danych do analizy. Przekonasz się, jak bardzo motywująco działa śledzenie własnych postępó:w. Teraz łatwiej unikniesz kontuzji, zwiększysz swoją wydolność i tempo biegu. Dowiesz się, jak wykonać test &bdquo:magicznej mili&rdquo: Gallowaya, któ:ry służy do prognozowania rezultató:w i pozwala wyznaczyć bezpieczne tempo na długie dystanse.

Nauczysz się wykonywania ćwiczeń doskonalących postawę biegową. Za pomocą dziennika treningowego zaplanujesz długie biegi, ćwiczenia techniczne, sesje szybkościowe oraz dni odpoczynku. Biegaj lepiej i:

  • zapomnij o dolegliwościach typowych dla biegaczy
  • wyznaczaj najwłaściwsze dla siebie tempo treningowe
  • posługuj się strategią Run Walk Run


Data Publikacji: 2018-03-13

Dodaj recenzję

Zaloguj sie, aby móc dodać swoją recenzję.

Kontakt

mail: prus@prus24.pl

telefon: (22) 826-18-35

Copyright © 2001-2020 Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Home   /   Informacje   /   Kontakt
Projekt i realizacja:
MDA.pl