Wpisz informacje, które znasz

zamknij

Oprawa:
MIĘKKA

Wydawca:
WYDAWNICTWO HELION S.A.

ISBN:
9788328338005

49,00 PLN
Wysyłamy w 5 dni

Opis produktu

 :

Pięknie, modnie, kolorowo - uszyj to, co lubisz nosić!

Skąd to masz? Gdzie kupiłaś? Co za bajeczny kró:j! Nie ma chyba na świecie kobiety, któ:ra nie lubi takich pytań i komplementó:w. Wszystkie lubimy wyglądać pięknie i oryginalnie, zwracać uwagę fasonem, wzorem i kolorem ubrań oraz dodatkó:w. Niestety, sieció:wki często proponują nam wszystko na jedno kopyto, nie bacząc na ró:żnice w naszych preferencjach i sylwetkach. Na wygranej pozycji są te dziewczyny, któ:re lubią i umieją samodzielnie wykonać sobie bluzkę, poncho, kołnierz, a nawet... torebkę czy klapki! Przy odrobinie chęci powstaje i Ty uszyjesz sobie coś ekstra, w odpowiednim dla siebie kolorze i z dodatkami, jakie tylko Ci się zamarzą!

Szycie wcale nie jest takie trudne, jak wydaje się tym, któ:rzy nigdy nie sięgnęli po igłę i nitkę, a samodzielne wyczarowanie fantazyjnego stroju przynosi olbrzymią satysfakcję. Odkryj źró:dło niewyczerpanych inspiracji - skorzystaj z doświadczenia, porad i propozycji Anny Maksymiuk-Szymańskiej, autorki książek Co za szycie! oraz Mamo, uszyj mi!, by w mig stworzyć proste, efektowne opaski, ozdoby, kominy, peleryny, tuniki i broszki. Zobacz, jak kawałek materiału w Twoich rękach nabiera całkiem nowego charakteru i staje się manifestacją Twojej oryginalności.

Weź szycie we własne ręce!

---

 :

Dostałam bardzo dużo wiadomości :z prośbami o proste projekty, któ:re :można wykonać w domu bez znajomości :technik szycia, posiadania skomplikowanych :gadżetó:w, maszyny i dużej ilości czasu, :dlatego postanowiłam stworzyć ten :miniporadnik &bdquo:zró:b to sam&rdquo: z inspiracjami :na wszystkie cztery pory roku. :

Sporą dawkę inspiracji i motywacji, dzięki :któ:rej &mdash: mam nadzieję &mdash: już nigdy nie :zwątpisz w siebie i zakochasz się w szyciu, :tak jak ja. Znajdziesz tu pomysły na przeró:bki, :na stworzenie czegoś z niczego. Dowiesz się, :jak nadać starym ubraniom nowe życie, :odświeżyć niemodne już T-shirty albo wyszukać w second-handzie nikomu :  :niepotrzebny :ciuch, by uszyć z niego ostatni krzyk mody. :I nie będziesz już biegać do pierwszej lepszej :sieció:wki po nowe rękawiczki czy opaskę. :

Teraz zrobisz je samodzielnie &mdash: i to niewielkim :nakładem energii oraz fiansó:w. A co najlepsze, większość tych projektó:w wykonasz bez :maszyny do szycia! Pamiętaj, modą należy
się bawić.

Czekam na Wasze projekty, :

Ruda

---

---

Dodaj recenzję

Zaloguj sie, aby móc dodać swoją recenzję.

Kontakt

mail: prus@prus24.pl

telefon: (22) 826-18-35

Copyright © 2001-2019 Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Home   /   Informacje   /   Kontakt
Projekt i realizacja:
MDA.pl