Wpisz informacje, które znasz

zamknij

DZIENNIK DIETY. SZCZUPLEJ DZIEŃ PO DNIU! WYDANIE 2

Barbara Dąbrowska-Górska

Oprawa:
MIĘKKA

Wydawca:
WYDAWNICTWO HELION S.A.

Data premiery:
2015-04-16

ISBN:
9788328308480

34,90 PLN
Wysyłamy w 5 dni

Opis produktu

Lustereczko, powiedz przecie, kto od dzisiaj jest na diecie?

Czy lubisz patrzeć na siebie w lustrze? Masz szczupłą twarz, smukłą figurę i zdrową cerę? A może jednak warto by schudnąć? Jeżeli zainteresował Cię tytuł tej książki, na pewno nieobca jest Ci frustracja towarzysząca spojrzeniu na swoje odbicie. Z pewnością stosowałaś ró:żne diety cud i masz za sobą wiele pró:b zgubienia dodatkowych kilogramó:w. No właśnie &mdash: pró:b! A może by tak podejść do sprawy racjonalnie i z szerszej perspektywy? I w końcu zrozumieć, co sprawia, że znó:w nie możesz wcisnąć się w ulubione dżinsy?

Od poniedziałku się odchudzam!

Zacznę od poniedziałku&hellip: po świętach, od nowego roku! Brzmi znajomo? Mijają poniedziałki i święta, a Ty kolejny raz stajesz przed lustrem i obiecujesz: &bdquo:Biorę się za siebie!&rdquo:. I co? Znó:w brak efektó:w! Niestety, bez odpowiedniej motywacji nawet sądowy zakaz zbliżania się do jedzenia nie jest w stanie uchronić Cię od popełniania kalorycznych grzeszkó:w w trakcie diety. Czas spojrzeć nie tylko w lustro, ale i prawdzie w oczy! :

Załó:ż dziennik diety!

Badania dowiodły, że osoby notujące przebieg odchudzania osiągają fantastyczne, trwałe wyniki! Dlaczego? Taki dziennik pozwala im poznać własne zachowania żywieniowe, szkodliwe przyzwyczajenia i słabości. Mogą też opisać w nim swoje sukcesy. Zacznij już dziś prowadzić własny dziennik &mdash: i odkryj cenne wskazó:wki, dzięki któ:rym w pełni wykorzystasz potencjał tej niezwykłej książki!


O autorkach

Autorki ":Dziennika diety. Szczuplej dzień po dniu. Wydanie II": pracują w poradni dietetycznej Dietosfera (www.dietosfera.pl) i wciąż poszukują rozwiązań ułatwiających pacjentom odniesienie sukcesu w odchudzaniu. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi ich pracy jest dziennik, któ:ry powstał w odpowiedzi na potrzeby osó:b stosujących dietę. Specjaliści z Dietosfery uwzględnili w nim wszystkie elementy pozwalające śledzić proces odchudzania, utrzymywać motywację i obserwować postępy.Data Publikacji: 2015-04-16

Dodaj recenzję

Zaloguj sie, aby móc dodać swoją recenzję.

Kontakt

mail: prus@prus24.pl

telefon: (22) 826-18-35

Copyright © 2001-2020 Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Home   /   Informacje   /   Kontakt
Projekt i realizacja:
MDA.pl