Wpisz informacje, które znasz

zamknij

Oprawa:
MIĘKKA

Wydawca:
WYDAWNICTWO HELION S.A.

ISBN:
9788328300941

32,00 PLN
Wysyłamy w 5 dni

Opis produktu

Ten nowatorski podręcznik treningowy dla biegaczy jest najbardziej przejrzystym i szczegó:łowym źró:dłem informacji na temat mądrego trenowania, jakie kiedykolwiek miałem w rękach.

- Bill Rodgers, czterokrotny zwycięzca maratonó:w w Bostonie i Nowym Jorku
Cała Polska biega z nami!

W ostatnich latach Polakó:w ogarnęło prawdziwe szaleństwo biegania. Jedni tylko hobbystycznie trenują na parkowych ścieżkach, a inni ćwiczą metodycznie, by wziąć udział w któ:rymś z licznie organizowanych w kraju i na świecie biegó:w ulicznych. Bez względu na to, czy chcesz tylko poprawić swoje wyniki, czy masz ochotę zmierzyć się z innymi biegaczami, z tej książki dowiesz się, jak trenować mądrzej i biegać szybciej na dowolnym dystansie.

Książka dostarczy Ci informacji na temat:
  • planó:w treningowych dla Twojego ulubionego dystansu, dopasowanych do liczby kilometró:w przebieganych w ciągu tygodnia:
  • odpowiedniego tempa biegu podczas treningu szybkościowego:
  • przydatności wybierania długich dystansó:w i sposobó:w ich pokonywania:
  • przygotowywania się do ważnych zawodó:w i osiągania pełnego potencjału:
  • radzenia sobie z kontuzjami:
  • najlepszych strategii ścigania się na Twoich ulubionych dystansach:
  • osiągania optymalnej formy psychicznej, pozwalającej skutecznie trenować i startować w zawodach.
Każdy spośró:d pięciu harmonogramó:w treningowych został wzbogacony o cenne wskazó:wki dotyczące startó:w w zawodach oraz podpowiedzi światowej klasy zawodnikó:w. Nauczysz się wykorzystywać wiedzę z zakresu fizjologii wysiłku fizycznego, aby trenować w najbardziej efektywny sposó:b, z uwzględnieniem dystansó:w docelowych. Bez względu na to, na jakim dystansie chcesz wystartować, ta książka doprowadzi Cię do szczytowej formy!
 :

&bdquo:Niezwykle uporządkowana książka, zawierająca tabele, harmonogramy i listy kontrolne ułatwiające biegaczowi zorganizowanie sobie treningu. Opró:cz prostych wskazó:wek przekazuje także wiedzę i mądrość, pokazując biegaczowi zorientowanemu na wyniki, że trzeba myśleć, a nie tylko działać&rdquo:.

&mdash: :Gordon Bakoulis, redaktor naczelny, &bdquo:Running Times&rdquo:

 :

Pete Pfitzinger dwukrotnie był członkiem amerykańskiej drużyny olimpijskiej maratończykó:w i wszedł do grona najlepszych maratończykó:w w historii Stanó:w Zjednoczonych. Jest także doświadczonym sprinterem. Ma wieloletnie doświadczenie na stanowisku trenera, zajmuje się ró:wnież wsparciem rozwoju zawodnikó:w. Jest popularnym felietonistą magazynu &bdquo:Running Times&rdquo: &mdash: ma tam swó:j kącik, zatytułowany The Pfitzinger Lab Report.

Scott Douglas jest byłym redaktorem naczelnym magazynu &bdquo:Running Times&rdquo:, dla któ:rego obecnie pisze artykuły. Douglas startuje w zawodach biegowych od 1979 roku i doskonale rozumie biegaczy, któ:rzy muszą godzić treningi i udział w zawodach z pracą oraz życiem osobistym. W środowisku biegaczy zasłynął felietonami pod szyldem Scott Speaks, Felietony te traktowały o troskach i zmartwieniach biegaczy uczestniczących w zawodach.

Dodaj recenzję

Zaloguj sie, aby móc dodać swoją recenzję.

Kontakt

mail: prus@prus24.pl

telefon: (22) 826-18-35

Copyright © 2001-2019 Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Home   /   Informacje   /   Kontakt
Projekt i realizacja:
MDA.pl