Wpisz informacje, które znasz

zamknij

10 PRZYKAZAŃ PROPAGANDY

Brian Anse Patrick

Oprawa:
MIĘKKA

Wydawca:
WYDAWNICTWO HELION S.A.

Data premiery:
2015-02-06

ISBN:
9788324695584

39,00 PLN
Wysyłamy w 5 dni

Opis produktu

To jest permanentna agitacja!

Propaganda nie jest dziełem szatana ani czarną magią. Jest raczej czymś w rodzaju &bdquo:śmieciowego jedzenia&rdquo: dla umysłu. Osoby, któ:re ją stosują, niczym sprzedawcy hamburgeró:w wykorzystują fakt, że żyjemy w ciągłym pośpiechu, lubimy łatwe rozwiązania i bywamy zwyczajnie leniwi. Z wielką chęcią wyręczają nas w obowiązku myślenia... Zanim się zorientujemy, wyznajemy już pewne &mdash: nie do końca własne &mdash: poglądy i opinie.

Ta książka to miecz obosieczny. Z jednej strony pomaga zorganizować antypropagandową ochronę w życiu osobistym i zawodowym, a z drugiej &mdash: przeprowadzić skuteczny atak. To niezwykle praktyczna lektura dla myślących osó:b, któ:re nie chcą dać się złapać w sidła PR-owcó:w. Jeśli chcesz być świadomym konsumentem i dojrzałym użytkownikiem medió:w, ta książka będzie dla Ciebie niewyczerpanym źró:dłem wartościowych wskazó:wek i przemyśleń na temat jednej z najbardziej dynamicznych sił ery informacyjnej.

Myśl i nie grzesz więcej wybieraniem drogi na mentalne skró:ty!
 :

Brian Anse Patrick jest profesorem na wydziale komunikacji Uniwersytetu Toledo. Wcześniej zrobił doktorat z badań nad komunikacją na Uniwersytecie Michigan. Jest autorem Rise of the Anti-Media: In-Forming America&rsquo:s Concealed Weapon Carry Movement oraz The National Rifle Association and the Media: The Motivating Force of Negative Coverage. Jest też znanym amerykańskim ekspertem w dziedzinie kultury posiadania i używania broni palnej, a także specjalistą od historii i technik propagandy.

Data Publikacji: 2015-02-06

Dodaj recenzję

Zaloguj sie, aby móc dodać swoją recenzję.

Kontakt

mail: prus@prus24.pl

telefon: (22) 826-18-35

Copyright © 2001-2019 Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Home   /   Informacje   /   Kontakt
Projekt i realizacja:
MDA.pl